Testovací článek

PROČ TISKNOUT V COPY OSTRAVA?

Jsme moderní kopírovací centrum, sídlící v centru Ostravy. Děláme vše na maximum, abychom uspokojili požadavky každého našeho zákazníka. Pokud si potřebujete vytisknout pár papírů, vizitky, firemní letáky a nebo třeba diplomku, s našimi službami budete více než maximálně spokojeni.

Díky profesionálním tiskařským strojům, hodně let zkušeností a moderním IT technologiím, dokážeme konkurovat velkým tiskárnám v odvětví malonákladového tisku.

50% ISIC sleva

Jste student? Získejte slevu 50% na tisk studijních materiálů. Ať už tisknete skripta, portfolio, závěrečnou práci nebo bakalářku, 50% sleva určitě potěší.

Přijímáme karty: ISIC, ITIC a ALIVE.

Přečtěte si podmínky ISIC slevy.

ON-LINE TISK - eshop, e-mailové objednávky

Objednejte si váš tisk z pohodlí domova. Vaši zakázku si můžete pohodlně vyzvednout v naší provozovně a nebo si ji nechat zaslat do výdejního místa Zásilkovny.

Do našeho e-shopu postupně přidáváme další a další produkty, které si můžete objednat. Pokud potřebujete objednat něco speciálního, co v našem e-shopu nenajdete, nezoufejte, a objednejte si tisk e-mailem.

Jak správně objednat tisk e-mailem?

NĚKDY JE ALE LEPŠÍ NAVŠTÍVIT NÁS OSOBNĚ

Pokud je pro vás on-line objednávka nepohodlná nebo je zapotřebí vaši zakázku důkladně zkonzultovat,  neváhejte a navštivte nás. Jednodušší tisky provádíme na počkání, složitější zakázky pak během několika hodin, popřípadě dní. Tiskové soubory si můžete přinést na flashdisku nebo je můžete zaslat e-mailem, Wi-Fi připojení je u nás samozřejmostí.

Provádíme: tisk, kopírování, skenování, vazby dokumentů, laminování, vypalování a potisk CD/DVD.

Mějte prosím na paměti, že z důvodu nařízení vlády o omezení počtu osob v prodejních prostorech, k nám může vstoupit pouze 1 zákazník.

PŘEDSTAVENÍ KOPÍROVACÍHO CENTRA

COPY Ostrava bylo založeno v Březnu roku 2014 a ihned od svého otevření jsme se zaměřili na výhodný studentský tisk, jelikož v tu dobu, byl tisk pro studenty v Ostravě docela drahý.

Po několikaletém provozu jsme se začali specializovat na tisk a vazbu diplomových prací a dnešním dnem vyrábíme více než 3 000 pevných vazeb ročně.

Díky pořízení výkonné grafické tiskárny, jsme se v roce 2018 se zaměřili na tisk firemních a propagačních materiálů ve špičkové kvalitě a v roce 2020 jsme začali s velkoformátovým tiskem.

Až 80% všech zisků vkládáme zpět do inovace a rozšíření našeho vybavení a online systémů.

50% ISIC sleva

Jste student? Získejte slevu 50% na tisk studijních materiálů.

ON-LINE objednávka

Objednejte si tiskoviny on-line nebo e-mailem.

RYCHLOST zpracování

Všechny objednávky se snažíme odbavit co nejrychleji.

KVALITA tisku

Díky grafickým tiskárnám zaručujeme kvalitní výsledek malo i velkoformátového tisku.

A KDE NÁS NAJDETE?


NAJDETE NÁS V CENTRU OSTRAY

Sídlíme kousek od obchodního domu Forum Nová Karolina, na ul. Střední 1831/1, 702 00, Moravská Ostrava. Otevřeno máme od Pondělí do Pátku od 8:00 do 16:30 s polední pauzou 12 - 13 hod.

Bezbariérový vstup, free Wi-Fi, PPL Parcelshop.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.