Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na celofiremní dovolenou ve dnech 26.8.2021 - 5.9.2021. V těchto dnech nebudou vyřizovány žádné objednávky a ani nebude možný výdej již hotových objednávek. Objednávky, provedené v tomto termínu, začneme zpracovávat až od 6. 9. 2021. Děkujeme za pochopení. Váš tým COPY Ostrava.

Výkresy / CAD / GIS

Provádíme barevný tisk výkresů standardních formátů A2, A1 a A0 nebo speciálních formátů na papírové role šíře: 297, 420, 594, 841 mm, délka výkresů je omezena na 3200 mm.

Podporované tiskové soubory

Výkresy Vám vytiskneme ze souborů typu: PNG, JPEG, PDF. Pro bezproblémový tisk vždy doporučujeme dodat tiskové soubory v PDF.

V případě exportu výkresů do PDF je nutné sloučit všechny vrstvy a objekty. Pokud PDF nebude mít sloučené vrstvy a objekty, nemusí se vytisknout všechny údaje, obsažené v PDF.

Skládání výkresů

Vytištěné výkresy Vám můžeme poskládat na formát A4 (210 mm na první sklad). Pro bezproblémový sklad doporučujeme, aby délka výkresů byla dělitelná 210 mm. 

Objednávka

Tisk výkresů nebo skládání výkresů objednávejte na našem e-mailu info@kopirkaostrava.cz. Do objednávky krom tiskových souborů prosím napište:

✅ Jméno, příjmení, popř. Firmu

✅ Telefonní kontakt

✅ Formáty a množství požadovaných výkresů

✅ Informaci, zda-li chcete výkresy složit, popřípadě zkompletovat

 

 

Ceník tisku výkresů

A2 A1 A0 1 dm2
29,- Kč 58,- Kč 116,- Kč 1,16 Kč*


* Cena za dm2 se účtuje při speciálních formátech.

Skládání výkresů = 25% z ceny výkresů.

 

 

Velkoformátový tisk výkresů v Ostravě 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.