Pevná knižní vazba - základní barvy


 • 299 Kč bez DPH
 • Zvolte variantuVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dníVyhotovení během 4 pracovních dní
299 Kč
 • Zvolte barvu desek
 • Zvolte barvu potisku
 • Potištění hřbetu
 • Máte vaši práci už dopsanou?
 • Počet černobílých stran
 • Počet barevných stran
 • Oboustranný tisk
 • Vypálení na CD
 • Fóliová kapsa na přílohy
 • Vazba práce
Kategorie: Diplomové práce
Rozměr vazby: A4 - na výšku
Maximální počet listů: až 300 listů
Způsob potisku pevné vazby: Digitální potisk
Možnost potisku loga školy: ano
Možnost potisku hřbetu vazby: ano
Konfigurátor: ano
 

SVĚŘTE TISK A VAZBU PROFESIONÁLŮM

Neváhejte a objednejte si tisk a vazbu své závěrečné práce od profesionálů. Garantujeme vám vysokou kvalitu, rychlé vyhotovení, za velice příznivou cenu.

 

DIGITÁLNÍ POTISK desek

Desky pevné vazby vám potiskneme digitálně metalickou fólií. Potisknout lze jakýkoli motiv včetně jakéhokoli typu a velikosti fontů, popřípadě loga vaší školy.

Na výběr máme zlatou, stříbrnou, červenou, modrou, zelenou, bílou nebo černou fólii.

 

 

POTISK HŘBETU

Nechte si potisknout hřbet pevné vazby, aby se kniha ve vaší knihovně neztratila a byla pořád na očích. Potisk hřbetu je moderní prvek každé knihy.

 

 

svážeme AŽ 300 LISTŮ

Pevná vazba Modern pojme dohromady až 300 listů vaši práce. To znamená, že u oboustranného tisku vazba pojme až 720 stránek. Obsah vaši práce vytiskneme na vysoce kvalitní xerografický papír, určený pro archivaci dokumentů. Výtisk vaši práce bude stejný i po 50 letech.

 

Do vaši diplomky svážeme až 340 listů - COPY Ostrava

 

RYCHLÉ VYHOTOVENÍ

Nebojte se, že práci nestihnete odevzdat v čas, my své termíny striktně dodržujeme. V případě plného vytížení našeho kopycentra, jsou čekací lhůty maximálně 4 pracovní dny.

 

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ DESEK PŘEDEM

Pokud chcete mít 100% jistotu, můžete si objednat desky ještě před dopsáním vaši práce. Nemusíte tak být ve stresu, zda-li to stihnete i na poslední chvíli. Dotisk a vazba vaši práce je pak již na počkání.

Chci vědět více

 

OKAMŽITÁ KALKULACE

Zvolte si všechny parametry, nahrajte tiskový soubor a během několika vteřin uvidíte přesnou cenu za tisk a vazbu vaši práce. Cenu lze ovlivnit barevností tisku nebo počtem vyražených řádků na deskách pevné vazby.

 

Okamžitá kalkulace po uploadu tiskového souboru - COPY OSTRAVA

 

50% ISIC SLEVA NA TISK

Pokud jste držitelem platného ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE průkazu, využijte slevu 50% na tisk vaši práce. Stačí v objednávkovém procesu ověřit platnost vaši ISIC karty a 50% sleva se vám vypočítá automaticky.

50% ISIC sleva se vztahuje pouze na tisk práce, nikoliv na výrobu desek.

 

50% sleva na tisk - ISIC, ITIC, YITC, ALLIVE

 

ROVNOU VÁZAT NEBO BUDETE JEŠTĚ NĚCO VKLÁDAT?

Potřebujete do práce vložit originální zadání nebo si chcete před svázáním výtisk prohlédnout? I toto je možné, stačí v objednávce zvolit, že vám práci ještě nemáme svazovat. Vazbu vaši práce poté provedeme na počkání, až k nám se k nám zastavíte.

 
 

Jak to u nás funguje?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
5x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MV Avatar autora | 13.7.2024
Materiály jsou krásné a dodání bylo rychlé, ale přední strana knížky je na křivo vytištěná. Cítila jsem se u obhajoby trochu nesvá z toho.
5
ZD Avatar autora | 8.7.2024
Naprostá spokojenost. Rychlost vyřízení objednávky. Skvělé zpracování. Obchod doporučuji.
5
ŠT Avatar autora | 2.6.2024
Skvělá kvalita, velmi rychlé zpracování, nádherný výsledek. Velká spokojenost. Děkuji.
5
K Avatar autora | 21.5.2024
Krásné a rychlé zpracování. Oceňuji jednoduchý formulář pro objednání a vstřícnou komunikaci. Práce je ve skvělé kvalitě se kterou se rozhodně nestydím pochlubit! Doporučuji. :)
4
MS Avatar autora | 19.5.2024
Obdržel jsem špatné desky, ale v prvé řadě jsem to zavinil já, i když jsem volal a poslal e-mail se žádostí o opravu titulní strany. Asi zmatky v rušném období, nedivím se. Komunikace ovšem jinak výborná a chybu napravili. Kvalita skvělá. Práce určitě neudělají u státnic ostudu. :)
5
NV Avatar autora | 4.5.2024
Velmi vstřícný přístup, rychlé a precizní zpracování během jednoho dne. Rozhodně doporučuji.
5
Avatar autora | 19.3.2024
Jednoduché objednání, krásné a zejména rychlé zpracování (pouze několik hodin)! Určitě doporučuji.