Výroba desek s předstihem

Chcete mít jistotu, že vám vyhotovíme tisk a vazbu vaši závěrečné práce včas? Neváhejte a objednejte si výrobu desek ještě před finálním dokončením vaši práce.

Desky předem, dotisk již na počkání

Aby jste měli jistotu, že i v tom největším "frmolu", stihnete odevzdat vaši závěrečnou práci včas, nabízíme vám možnost si nechat vyrobit desky předem.

Výroba desek je časově nejnáročnější operace celého procesu, proto vždy doporučujeme si objednat jejich výrobu s předstihem. Jakmile budeme mít desky pro vás připraveny, uskladníme vám je do doby, než svou práci dopíšete.

Dotisk vaši práce již provedeme na počkání. Pokud ovšem nebudete chtít čekat ve frontě plné studentů, kteří budou řešit tisk a vazbu na poslední chvíli, můžete si dotisk objednat on-line a poté si již vaši práci pouze vyzvednete.

 

 

Uskladnění desek k závěrečné práci

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Modré pastelové desky, modrý text kopie 2
Pevná knižní vazba - prémiové barvy
Kód: 846/ZLA
Maximálně 140 listů. Pozlacení desek je provedeno digitálním potiskem metalickou fólií, možno potisknout jakýkoli font, logo školy a hřbet vazby.
499 Kč
Detail
Černé desky, bílý text
Pevná knižní vazba - základní barvy
Kód: 849/ERN/ZLA
Maximálně 300 listů. Pozlacení desek je provedeno digitálním potiskem metalickou fólií, možno potisknout jakýkoli font, logo školy a hřbet vazby.
299 Kč
Detail